Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Hiiumaal müüakse talu 20 miljoni eest
Hiiumaal pandi müüki aga „tagasihoidlik” talukompleks, mis maksab rohkem kui mõne mehe villa Viimsis, kirjutab ekspresskinnisvara.ee.
Hiiumaal, Käina vallas Villemi külas on müügil 20,15 hektari suurune maatükk, millel asuvad elamu koos kõrvalhoonetega, maakelder ning kaevud. Lisaks neile on kinnistul veel kolm rookatusega palkmaja ning ringleva veega tiik, kus elavad kalad ja vähid.
Elektrimaterjalide hulgimüüja W.EG. Eesti ja kaablitootja Prysmian Group Baltics tarnisid 2025. aastal raudteeühenduse Rail Baltica põhitrassi esimese lõigu ehituseks vajalikud kaablid. Kokku toimetati objektile 48 suurel trumlil 24 kilomeetrit keskpingekaablit, mida kasutatakse raudtee põhitrassi elektrivarustuse ja alajaamade ühendamiseks ning side- ja juhtimissüsteemide toiteks.