• 13.10.08, 10:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Võimuvõitlus räsib Arco Vara 

Postimees kirjutab, et võimuvõitlus räsib börsi suurimat kukkujat Arco Vara.
Buumi tipus börsile sööstnud Arco Vara väärtus on langenud üle seitsme korra ning ukse taga piilub salapärane ettevõtja, kes ilmselt trügib uueks peremeheks. Börsile tulekul maksid investorid Arco Vara aktsiast 38 krooni. Nüüd maksab aktsia vähem kui viis krooni.
Viimati võetud pangalaenu tingimustest saab välja lugeda, et usaldus Arco vastu on pangal üsna otsa lõppenud. Nimelt laenas pank Arcole küll 200 miljonit krooni Laeva ja Tivoli projektide refinantseerimiseks, kuid lisaks intressile nõuti firmalt ka 150 miljoni krooni deponeerimist tähtajalisele hoiusele
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.10.25, 09:50
ISOVER InsulSafe® Wall – nutikas ja töökindel soojustuslahendus
Puistevill on oma universaalsuse ja tõhususe tõttu kujunenud üheks populaarsemaks soojustuslahenduseks nii uusehitistes kui ka renoveerimisprojektides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele