• 03.10.08, 09:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pariisi ehitatakse püramiidi kujuline pilvelõhkuja

Triangle nime kandva ehitise kõrgus on 180 meetrit ja sellel on 50 korrust.
Pariisi püramiid valmis Šveitsi arhitektide Jacques Herzogi ja Pierre de Meuroni käe all, vahendab Postimees. Need mehed projekteerisid ka Pekingi olümpiastaadioni ja tegid Londonis asuva Tate Modern muuseumi ümberehituse projekti.
Püramiid-pilvelõhkujat hakatakse rajama Parc des Expositions messikompleksi kõrvale.
Ehitisse tulevad nii kontorid, poed kui ka hotell

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele