Lvovi linn plaanib laiendada Lvovi nimelist rahvusvahelist lennujaama veel ühe reisiterminali jagu, selleks on korraldatud avalik konkurss, millest võttis osa ka Eesti projekteerimisettevõte AS EA RENG.
AS EA RENG kuulub Jüri ja Reino Rassile ning Hillar Joonele.
Lvovi rahvusvahelise lennujaama uut reisiterminali pretendeerib projekteerima kolm rahvusvahelist ettevõtet. Ukraina majandus- ja kommunikatsiooni ministeeriumi andmeil on lennujaama projekteerimisest huvitatud välisinvestoritele kuuluv Tebodin Ukraina, Tsehhi ettevõte Nikodem a partner ja Eesti päritolu EARengAS, vahendas rynok.biz
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.26, 14:29
Ridaelamu elanik eeldab korteriga võrreldes suuremat privaatsust
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele