Peterburi Ärikvartali esimene büroohoone ehitus valmib mai lõpuks

 KOBE Investmentsi juhtimisel rajatava Peterburi Ärikvartali esimene A-klassi büroohoone valmib mai lõpuks, investeeringu kogumaksus moodustab 140 miljonit krooni.

Ettevõtte teatel on tegemist esimese etapiga Peterburi maantee äärde kavandatavast suuremast arendusest, mille käigus rajatakse Peterburi Ärikvartalisse kokku üle 70 000 ruutmeetri kvaliteetset äri- ja büroopinda.

KOBE Investmentsi nõukogu esimees Veljo Kuusk ütles, et hetkel on käsil A-klassi büroohoone ehitus, kus on koos maa-aluse parklaga 12 230 ruutmeetrit pinda, ning eelläbirääkimised ankurrentnikega. „Peterburi tee piirkonna kiire areng on loonud nõudluse kvaliteetsete äripindade järele, mida Peterburi Ärikvartali esimene büroohoone kindlasti rahuldab,” sõnas Kuusk.

Moodsa arhitektuuriga 5-korruselise A-klassi büroohoone esimesele korrusele tulevad avarad müügipinnad, hoone ülejäänud korrustele aga erineva suurusega bürood. Hoone projekteerija on arhitektibüroo Foon ning ehitaja Eston Ehitus.

Peterburi Ärikvartali teevad atraktiivseks kesklinna lähedus, hea ühistranspordiühendus, funktsionaalsed hooned, tasuta parkimine üürnikele ning lihtne sisse- ja väljasõit kvartalisse ka tipptundidel. Lisaks nutikas maja: rentnikele A-klassi viimistlus, Peterburi Ärikvartali poolne sisearhitekti teenus koos lahendustega, mis on hinna sees, kolimisabi ning külalistele ette nähtud lobby ja WIFI. Kogu Peterburi Ärikvartali kontseptsiooni töötas välja arhitektuuribüroo Pöyry.

KOBE Investmentsi arendatav Peterburi Ärikvartal hõlmab kolme hektari suuruse maa-ala, kuhu on kavandatud kokku üle 70 000 ruutmeetrit erinevaid äripindu. Peterburi Ärikvartalisse tulevad toitlustusasutused, konverentsiruumid, lasteaed, toidumarket, mitmesugused teenindus ja kaubandusasutused, mis kõik ühendatakse galeriidega. Parkimine lahendatakse maja all ja krundil.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed