• 30.09.08, 14:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sutt: turu põhjaga läheb aega

LVM Kinnisvara tegevjuht Andres Sutt ütles ehitusuudised.net-le, et turu põhja sügavust ette ei tea keegi: pigem läheb sellega veel aega.
Kinnisvarasektor on tema sõnul väga tihedalt seotud pangandusega, kuna nii arendaja kui lõpptarbija vajavad reeglina omakapitalile lisaks laenu.
„Turupõhi võiks käes olla siis, kui pangandus on stabiliseerunud, mis tähendab, et laenutingimusi pole juba mitu kuud halvendatud. Keegi ei keela uusi arendusprojekte täna planeerida, kuid suureks tundmatuks on see, mis juhtub tänaseks valminud või valmivate ehitiste müügihindadega lähema poole aasta jooksul, kuna nende müügihinna kujundusse on oodata finantseerija sekkumist,“ märkis Sutt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 14:13
Warmeco pakub tipptasemel klaasfassaadide täislahendusi eriti nõudlikele objektidele
Üle 17 aasta on Warmeco tegutsenud klaas-alumiiniumfassaadide valdkonnas, pakkudes professionaalseid täislahendusi nõustamisest ja projekteerimisest kuni tootmise ning paigalduseni. Pikaajalised kogemused ja kõrge tehniline kompetents võimaldavad ettevõttel lahendada eriti mastaapseid ja nõudlikke fassaadiprojekte.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele