Tallinna Bussijaama naabrusse võib kerkida
kaheksakorruseline hotell, sest linnavalitsus kiitis heaks Jakobi 28 kinnistu
detailplaneeringu vastuvõtmise, kirjutas ajaleht Pealinn.
“Bussijaama, lennujaama ning linna suubuvate maanteede läheduses asuv kinnistu on hotellile sobiv asukoht,” leidis abilinnapea Taavi Aas. “Kui kallimate majutusasutuste turg näib olevat üleküllastunud, siis keskmise ja veidi madalama hinnatasemega majutusasutustele on Tallinnas veel piisavalt ruumi,” lisas Aas.
Pärast vastuvõtmist korraldavad Tallinna Linnaplaneerimise Amet ja Tallinna Kesklinna Valitsus detailplaneeringu avaliku väljapaneku. Detailplaneeringu koostas K-Projekt AS, detailplaneeringu koostamise algatamist taotles OÜ Ellips Kinnisvara.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.