USAs pankrotistunud investeerimispank
Lehman Brothers andis teatava panuse ka Eesti kinnisvaramulli paisumisse.
Panga Londoni haru rahastas mullu kevadel 79 miljoni euro ehk 1,2 miljardi krooni suurust tehingut, kus omanikku vahetas Tallinnas asuv Sikupilli kaubanduskeskus, kirjutas Eesti Ekspress.
Ostja oli firma, mida veavad vennad Steve ja Clive ­Boultbee Brooks Suurbritanniast.
Praegu on kinnistule seatud ligi 1,2 miljardi krooni suurune hüpoteek Lehman Brothers International (Europe) kasuks. Samuti on Lehmani kasuks panditud kaubanduskeskust omava Boultbee Sikupilli OÜ vallasvara.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Üle 17 aasta on Warmeco tegutsenud klaas-alumiiniumfassaadide valdkonnas, pakkudes professionaalseid täislahendusi nõustamisest ja projekteerimisest kuni tootmise ning paigalduseni. Pikaajalised kogemused ja kõrge tehniline kompetents võimaldavad ettevõttel lahendada eriti mastaapseid ja nõudlikke fassaadiprojekte.