Maa-amet paneb pärast märgatavat alghinna
langetamist müüki kaheksa elamukinnistut Kuressaares, millest viis Roo tänaval
asuvat krunti paiknevad Põduste jõe ääres ja jäävad üleujutuse korral vee
alla.
Juulis välja kuulutatud enampakkumisel ei leidnud maa-amet ostjat ühelegi Kuressaares müügil olnud kinnistule, kirjutas Oma Saar. Kolmapäeval allkirjastas keskkonnaminister Jaanus Tamkivi käskkirja, pannes krundid kordus-enampakkumisele.
Kui eelmisel korral olid näiteks Roo tänava kinnistud müügil hinnavahemikus 628 400 – 895 600 krooni, siis nüüd on kõikidel alghinnast 140 000 kuni 178 000 krooni maha kärbitud.
Seotud lood
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.