• 02.09.08, 10:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Orissaare koolihoone müüdi alghinnaga

Reedel korraldas haridus- ja teadusministeerium Orissaares endise internaatkooli hoone enampakkumise alghinnaga kaks miljonit krooni. Kuna peale Monestone OÜ teisi tahtjaid polnud, müüdi maja maha alghinnaga.
“Esialgu olen ma ostuõiguse saaja, maja omanikuks saan siis, kui minister Lukas on käskkirjale alla kirjutanud ja ost-müük on notariaalselt vormistatud,” ütles Meie Maale Monestone juhataja Raivo Vesiaid.
Orissaare vallavanem Raimu Aardam märkis, et ministeerium tahtis ruttu asjast lahti saada ja sai ka, seepärast ka suhteliselt madal hind.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.26, 15:20
Uksed lahti! Haapsalu Uksetehas avas Tartus esindussalongi
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele