• 08.08.08, 12:28
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Araablased jooksevad tormi Ameerika kinnisvarale

Äsjane uuring näitas, et pärast Ameerika kinnisvaraturu kokkuvarisemist ostavad araablasedseal massiliselt ripakile jäänud vara kokku, kirjutas The Arabian Business.
Uuringu andmetel on Lähis-Ida investoritest kujunenud Ameerika Ühendriikide kinnisvaraturul suurimad välisinvestorid. Miljarditesse dollaritesse küündivad summad tulevadLähis-Idaenamarenenud riikidest.
Suurima tehinguna toob ajaleht välja, et Abu Dhabi Investment Council ostis 90% Manhattanil asuvast Chrysler Buildingust, makstes selle eest 800 miljonit dollarit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.26, 15:20
Uksed lahti! Haapsalu Uksetehas avas Tartus esindussalongi
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele