Pärnu Kesklinna silla juures ankrus seisev
ujuvrestoran on nelja ja poole miljoni krooniga müügis, kai kasutamise leping
lõpeb firmal aga juba 1. oktoobril.
Müügikuulutuses teatatakse, et ehitis on rajatud ujuvalusele ja on ühenduses linna vee- ja kanalisatsioonitorustikega. “Hea projekt heas asukohas,” väidetakse kuulutuses, kirjutas Pärnu Postimees.
Nii ujuvrestoran kui ka Pärnu jõel reise tegev rataslaev Pärnu Queen kuuluvad osaühingule Brandvahta, mille juhatuse liige on Soomes elav Ari Mikko Olavi Hurme.
Müügikuulutuses antud telefonile vastas Andrus, kes end perekonnanimega esitleda ei soovinud, ütles, et omanik olevat nimelt Eestis äritegemisest loobumas, sest edu pole ta siin saavutanud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.