• 11.07.08, 16:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ämari vangla saatus endiselt lahtine

Täna kell 14.00 lõppes Riigi Kinnisvara ASi poolt välja kuulutatud enampakkumine Ämari vangla kinnistu, mille alghind oli 3,8 miljonit Eesti krooni, omandamiseks. Enampakkumine nurjus.
Riigi Kinnsivara ASi kommunikatsiooni- ja turundusjuht Madis Idnurm ütles aripaev.eele, et Ämari vangla kinnistu soetamiseks ei laekunud ühtegi pakkumist. „Huvilisi oli kokku neli, aga pakkumist ei tehtud,“ sõnas Idnurm.
Millal aga uus enampakkumine välja kuulutatakse, selle otsustab Idnurmi sõnul Riigi Kinnisvara koostöös justiitsministriga.
Juba üle aasta on vabamüügis olnud Pärnu kesklinnas asuv Pärnu vangla kinnistu, mille ostmiseks Madis Idnurmi sõnul ei ole samuti keegi soovi avaldanud. Pärnu vangla kinnistu hinnaks on määratud 10 miljonit krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.11.25, 09:20
GEO-Instruments tõestab, et ka kõige nõudlikumates linnatingimustes saab ehitada targalt ja tulevikule mõeldes
Tallinna südamesse, otse sadama kõrvale, kerkib kaasaegne äri- ja elukondlik kvartal. Projekti arendab US Real Estate, ehitussüvendi peatöövõtjaks on Bildgren Ehitus ning automatiseeritud jälgimissüsteemide paigaldusel osales GEO-Instruments Polska – automatiseeritud geotehniliste, konstruktsioonide ja keskkonnaseire süsteemidele spetsialiseerunud ettevõte, mis pakkus terviklikku mõõtelahendust keerukate geotehniliste tööde teostamiseks kaevetööde toestamise käigus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele