• 26.06.08, 18:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

USA eluasemeturg näitab positiivseid märke

USAs kasvas pakutavate eluasemete müük mais aastatagusega võrreldes 2% võrra.
Aastane eluasemete müüginumber peaks seega praegust arengut hinnates ulatuma 4,99 miljonini. Varem arvasid analüütikud, et kasv tuleb 1,2% ja aastane tehingute arv ulatub 4,95 miljonini, kirjutas Bloomberg.
Samas langes pakutavate eluasemete hulk. Kui aprillis jagus „laovaru“ veel 11,2 kuuks, siis nüüd peaks müügil olevatest kodudest jätkuma 10,8 kuuks.
Keskmine eluaseme hind langes mais aastatagusega võrreldes 6,3% 208 000 dollarini.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.03.26, 13:54
QuickView seireplatvorm on end tõestanud nii suurtel kui väikestel ehitusprojektidel
Ehitusobjektidele mõõteseadmete paigaldamine ja monitooring on tänapäeval lahutamatu osa nii ehitus- kui ka taristuprojektidest. Selle abil jälgitakse konstruktsioonide liikumist, pinnase vajumist, keskkonnamõju ning kontrollmeetmete toimivust. Isegi väiksemad projektid võivad tekitada märkimisväärses koguses andmeid, mis pärinevad erinevatest mõõteseadmetest ja on esitatud eri vormingutes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele