Pindi Kinnisvara maakler Olav Leok soovitab ise ehitamise asemel osta valmis eramu, kuna turul valitseva ülepakkumise tõttu on valmislahenduse hinnatase soodsam.
Tiheda konkurentsi tõttu on majade müüjad valmis hinda langetama tihtipeale kuni omahinnani. Ainuüksi Tallinnas ja Harjumaal on pakkumises üle 4000 eramu, paaris- ja ridamajaboksi, kirjutas Tarbija24.ee
Enamgi veel, ka kinnisvaraarendajad on valmis majad vähemalt osaliselt sisustama ja pole üldse harukordne, kui arendaja kliendi meelitamiseks näiteks kvaliteetse köögimööbli oma kuludega paigaldab.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.08.26, 06:00
Milline on ehitusmaterjalide osa hoonete LEED sertifitseerimisel? Golden Gate’i kogemuslugu
Rohesertifikaat on Eestis kinnisvara arendamisel muutumas järjest olulisemaks ning uute hoonete puhul on LEED või BREEAM sertifikaat juba paljudele arendajatele ja investoritele iseenesestmõistetav eesmärk, kuigi tegemist ei ole seadusest tuleneva nõudega, vaid eestvedajateks on ambitsioonikad ja teadlikud kinnisvaraarendajad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele