Ärimees Pjotr Sedini firma Grove Invest
võlgneb tänase seisuga 7,2 miljonit krooni makse, selgub
maksehäireregistrist.
Alates jaanuarist on Lutheri kvartali arendajaltasumata neli liisingumakset. Grove Investi võlgadest teatavad ka Julianuse Inkasso Agentuur, Attend Õigusbüroo ja Kreedix.
Grove Investi tütarfirma Baltic Panel Group, mis tootis Kohilas vineeri, läks maikuus pankrotti. Vineeritootja maksuvõlg ulatub praegu 3 miljoni kroonini. Esimene maksehäireregistrisse kantud liisingumaksevõlg tekkis Baltic Panelil alles märtsis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.