• 19.05.08, 10:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ruhnu ehitab vallaametnikele maju

Ruhnu vallavolikogu algatas eelmisel nädalal detailplaneeringu, mille eesmärk on ehitada tulevikus Ruhnu külasse kuni 17 vallale kuuluvat ühepereelamut.
Elamud nähakse ette eelkõige vallaametnikele ja spetsialistidele ning loovad eeldused Ruhnu elanike arvu suurenemiseks, kirjutas Lääne Elu.
Samuti on algatatud detailplaneering 20 krundile. Vallavanem Aare Sünter loodab, et 37 uut elamut kasvatavad saareelanike arvu 120ni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele