Premier Restaurants Eesti AS (endine
McDonald's Eesti AS - toim) nõuab Harju maakohtusFixor Investilt 8 368 896
krooni.
Niisuguse rahalise väljenduse on võtnud mitme aasta tagune renditüli Tallinna vanalinnas Viru 24 /Valli 2 / Müürivahe 38paiknevate ruumide üle, kusMcDonalds'i väljatõstmiskatses osales skandaalne ärimees Meelis Lao.
Fixor Investi juhib pankrotihaldurina tuntud Villu Tragon.
2004. aastal kaebas McDonald's Fixor Investi kohtusse, et tunnistada tühiseks üürilepingu ülesütlemist ning saada õigust Viru tänaval paiknevaid ruume edasi kasutada. Samas nõudis McDonald's raha EBSi juhtide firmalt Aaber Kinnisvaralt, mis asus end kohe likvideerima.
Meelis Lao sai kaela kriminaalasja, kuid mõisteti kohtus õigeks.
Seotud lood
Erinevatest looduskividest on teede, platside ja terrasside sillutamiseks murtud ja lõigatud kive ning plaate juba aastatuhandeid. Ka tänapäeval on see kõige keskkonnasõbralikum, vastupidavaim ja kaunim lahendus koduaias ja linnaruumis.