Kinnisvarafond Baltic Property Trust (BPT)
omandatud endises Marati hoones on büroo- ja teeninduspindade täituvus 90%.
„Täna on seal täituvus 90%. Tuntumad ja suuremad üürnikud on Tallinki kõnekeskus, Ameerika söögikoht Mack bar-B-Que restaurant, piljardisaal,“ rääkis BPT tegevjuht Eesti Indrek Hääl aripaev.ee-le.
Hääle sõnul ootavad nad juurdeeelkõige bürookliente. Juurde lisatavatele korrusteletulevad samuti büroo- või ka teeninduspinnad.
Üürihinnad jäävad tegevjuhi andmetel keskmiselt 120- 130 krooni kanti ruutmeetrilt. „Suhteliselt soodsad hinnad,“ kommenteeris Hääl.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Endise Marati hoone tehingu hinda ega suurusjärku Hääl poolte kokkuleppele viidates ei avaldanud.
Tartu mnt 63 hoone maht on 21 000 ruutmeetrit, mis ontänasekstäielikult renoveeritud.
Seotud lood
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.