• 14.05.08, 13:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riias annavad hädalised müüjad tüüpkorteri hinnas 50% alla

Tänane majandusleht Biznes & Baltija kirjutab, et Lätis on rahahädas tüüpkorterite müüjad valmis hinnas kolmandiku ning isegi kuni 50% alla andma, et ainult korter müüdud saaks.
Selliseid hädalisi on lehe andmeil praegu 5-7% müüjatest ning suuremad kinnisvarafirmad ei oska esialgu öelda, kas nende protsent võiks kasvada ning kuivõrd see kogu turgu mõjutada võiks.
Muidu on tüüpkorterid Riias aasta algusest odavnenud ca 5%, keskmine ruutmeetri hind on praegu 1390 eurot. Langustrend jätkub ning võib hindu veelgi allapoole kiskuda, kirjutab leht.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.04.26, 14:05
Viis põhjust, miks valida maja ehitamisel või renoveerimisel fassaadiplaat
Fassaad on maja visiitkaart ning väga oluline osa hoone vastupidavusest ja väärtusest. Eesti kliimas peab välisviimistlus taluma vihma, lund, päikest ja suuri temperatuurikõikumisi, säilitades samal ajal oma välimuse. Just seetõttu on fassaadiplaadid muutunud üha kindlamaks valikuks nii uute majade ehitamisel kui ka vanemate hoonete renoveerimisel, kinnitavad terviklikke fassaadilahendusi pakkuva FixFas OÜ eksperdid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele