Homme toimub Salme kultuurikeskuses7
miljonit krooni maksma mineva Kalamaja kalmistupargi rekonstrueerimise
eskiisprojekti esitlus ja avalik arutelu.
Ehitustöödega on kavas alustada juuni lõpus. Kuna kavandatavad tööd on väga suuremahulised, jätkuvad need ka tuleval aastal, teatas Raepress aripaev.ee-le.
Abilinnapea Deniss Boroditši sõnul on Tallinna 2008. aasta eelarves Kalamaja kalmistupargi rekonstrueerimiseks ette nähtud7 miljonit krooni. "Praeguseks on valminudpargi rekonstrueerimise eskiisprojekt, mille kohaselt rajatakse teedevõrk koos valgustusega, laste mänguväljak, koerte jalutusplats ja kaks purskkaevu,” selgitas Boroditš.
Kalamaja kalmistupargi rekonstrueerimine on olnud kavas alates iseseisvuse taastamisest 1991. aastal. Tegemist on keskajal rajatud Tallinna Pühavaimu koguduse endise kalmistuga, mis likvideeriti 50 aastat tagasi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Eskiisprojekti autorid on ASist KH.
Seotud lood
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.