• 02.05.08, 15:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Singapuri ärimees plaanib ehitada tõelise pilvelõhkuja Eestisse 5-10aasta pärast

Singapuri ärimehe Sonni Aswani firma PHOENIX LAND kavatseb 66korruselise pilvelõhkuja ehitada kõige varem 5-10 aasta pärast.
„Meil seisma panemise plaane pole. Praegu tegeleme detailplaneeringuga. Enne seda ei saa arhitektuuriliste lahendustega peale hakata. Arenduse esimeses järgus rekonstrueerime muinsuskaitse all oleva peatootmishoone. Teise etappi jääb pilvelõhkuja, millega hakkame tegelema kuskil 5-10 aasta pärast,“ kommenteeris AS PHOENIX LAND juhatuse liige Tarvo Teder plaane Koplis.
Kopli 35 ja kõrvaolevate kinnistute 11hektarilisele Phoenix Landile kuuluvale maale plaanitakse rajada kaubandus- ja meelelahutuskeskus ning korterelamud koos ühe 200meetine pilvelõhkujaga, mis oleks vaieldamatult Eesti kõrgeim tornmaja.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele