• 29.04.08, 11:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eestis langeb kinnisvara hind kiiremini kui Lätis

Global Property Guide arvutas välja, etkinnisvara hind kukkus Eestis veel kiiremini kuiLätis ningmeist kiiremini on hindkukkunud vaid USAs ja Iirimaal.
Eesti elamispindade hinnalanguseks on arvestatud eelmisel aastal 4 protsenti. Arvestatud on kogu Eesti elamispindu. Võrdluseks, USAs langesid hinnad ligi 9 protsenti, ent Lätis kõigest poolteist protsenti.
Samas on Aasias kinnisvara hinnad tõusnud, tabelit juhivad Hiina, Hongkong ja Singapur, kus kasv küündib üle 30 protsendi.

Seotud lood

  • finantsuudised.ee
  • ST
Sisuturundus
  • 13.10.25, 09:00
Eleving Group kaasab kuni 250 miljonit vähemalt 9,5% intressiga
Pakkumine kestab 17. oktoobrini
Eleving Group kuulutas välja uute tagatud eelisvõlakirjade avaliku pakkumise intressimääraga vähemalt 9,5% aastas. Frankfurdi ja Riia börsidel noteeritud rahvusvaheline fintech-ettevõte Eleving Group toob turule tagatud võlakirjad eesmärgiga kaasata kuni 250 miljonit eurot.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele