Rotermanni kvartalisse rajatakse ärihoone nimega Laudsepatöökoda, kus renoveeritava paekivihoone kohale kerkivad kolm monoliitbetoonisttorni, millesse onplaneerinud büroopinnad.
Tornide fassaadid on tehtud nõnda, et fassaadivalgustus annab neile erineva ilme päeval ja õhtul. Laudsepatöökoja esimesele renoveeritavale korrusele on planeeritud restoran ja kaubanduspind, teisele korrusele ilusalong.
Laudsepatöökoja kohale ehitatavatesse monoliitbetoonist tornidesse tulevad bürood, mida on võimalik üürida korruste kaupa.
Kokku tuleb Rotermanni kvartalisse 58 000 m2 korteri-, büroo- ja kaubanduspindu.
Rotermann Eesti OÜ on 2005. aastal asutatud kinnisvaraarendusega tegelev firma, mille omanik on U.S. Invest. Rotermann Eesti on Rotermanni kvartalit arendava ettevõtte Rotermann City OÜ emafirma.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele