Värske pakkumine: üüri korter kiirlaenuga!

Kinnisvaraportaal City24 on lisanud kõigile
üüripakkumistele lingi, mis viib kiirlaene andva Credit24 veebilehele. Kuni 10
000kroonise laenu saab 15 minutiga.

Olgu põhjuseks lahvatanud peretüli või mis iganes, sõprade-sugulasteustele koputama sa enam ei pea ninglageda taeva alla kaeijää. "Rendiraha siit," kutsub link üüripakkumise alumises servas, mis juhatab Credit24 kodulehele.

"Kiirlaenu taotlemine on äärmiselt lihtne ning võtab aega umbes 15 minutit. Alustamiseks kliki allolevas tabelis sobivale kuumaksele ning juba mõne hetke pärast on raha sinu kontol," lubab Credit24.

10 000 krooniga saab üürida esmaklassilisele elustandardile vastava möbleeritud korteri. Kui lepid aga kehvema 2-3toalisega, jääb raha ülegi.

Autoriseerimisel leiablaenutaotleja väikese hoiatuseka: "Lühiajaline kiirlaen pakub rahalist tuge vaid lühiajaliselt ning enamasti edasilükkamatute kulutuste tegemiseks. See ei ole üldjuhul sobilik, kui probleemi saab lahendada kas oma rahaliste vahenditega või pikaajalise odavama finantseeringuga. Iga uue laenu väljastamine on tasuline ja seda käsitletakse uue laenuna. Laenutähtaja pikendamine ei pruugi olla võimalik ning sellega võivad kaasneda lisakulutused. Kui kahtled, pea nõu finantsalal pädevate inimestega!"

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed