Nordea Panga Rävala äriüksuse juht Toomas
Paju ütles, et pank soovitab vana eluaseme müügiga kimpu jäänud koduvahetajail
kinnisvara hind üle vaadata.
"Jah, Nordea Pank annab koduvahetuslaenu," vastas Paju aripaev.ee kommentaaripalvele, "põhiosa maksevabastust oleme andnud 6-12 kuuks sõltuvalt kliendi vajadusest. Müügitähtaja pikendamist on palunud vähesed kliendid ja oleme püüdnud klientidele vastu tulla. Vaatame iga pöördumise eraldi läbi ja üldjuhul pikendame müügitähtaega soovitusega olla kliendil müügihinna suhtes paindlikumad."
Paju lisas, et tal on keeruline kommenteerida maksu- ja tolliameti tõstatatud tulumaksuküsimust ning soovitust hoiduda müüdava korteri väljaüürimisest.
"Tegemist on teise asutuse seisukohtadega," leidis Paju, "maksuküsimustega seonduvat oskavad kõige paremini selgitada vastava ala spetsialistid."
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.