• 25.03.08, 14:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Merko aktsia kukkus kolme aasta madalaimale tasemele

Merko Ehituse aktsia hind kukkus täna Tallinna börsil 3,66 protsendi võrra 143,95 kroonini (9,20 euroni). Nii madal oli ehituskontserni aktsia hind viimati 2004. aasta detsembri keskel.
Aktsia käive oli 3,9 miljonit krooni, mis on viimaste nädalate suurim päevakäive.
Pärast seda, kui Merko Ehitus teatas kavatsusesteraldada seoses maadevahetuse kriminaalasjaga ettevõtte varadest 300 miljonit krooni, on aktsia hind langenud täpselt ühe euro ehk kümne protsendi võrra.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.01.26, 06:00
PVC või bituumen – kumb valida? Tulevik näitab suurt vahet
Vinüülkloriid on aine, mida leidub tehases toodetud plastdetailides ning mida seostatakse „uue auto lõhnaga“. Seda tekib ka polüvinüülkloriidi ehk PVC lagunemisel. Rahvusvahelise Vähiuuringute Agentuuri klassifikatsiooni kohaselt kuulub vinüülkloriid esimese grupi kantserogeenide hulka, kirjutavad materjaliteadlane Jüri Liiv ja lamekatuste spetsialist Siim Rannik.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele