• 17.03.08, 15:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vahter: ma ei nõustu Viljar Arakasega

1Partner Kinnisvara tegevjuht Martin Vahter ütles aripaev.ee-le, et ta ei nõustu mingil juhul Viljar Arakase väitega, et me ei näe kümne aasta jooksul kinnisvara tipptaseme hindu.
Vahter ütles, et ta ei usu, nagu kõik tegurid jääksid kümne aasta pärast samale tasemele, ainuüksi palgad kindlasti tõusevad selle ajaga. "Mustad meeleolud lähevad üle," ennustas Vahter, "keegi ei mäleta kümne aasta pärast 2008. aastat." Ta rõhutas, et kümme aastat on liiga pikk aeg, et midagi sellist ennustada. "Ma ei nõustu kindlasti selle ennustusega," rõhutas Vahter.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.26, 09:25
Katuseaken ei ole enam ainult valgusallikas, vaid osa hoone energiatõhususest
Lamekatuste puhul on loomuliku valguse lahendamine olnud kompromiss tehniliste piirangute ja arhitektuursete ambitsioonide vahel. Viimastel aastatel on aga katuseakende tehnoloogia areng seda tasakaalu muutnud. Üha enam nähakse katuseakent lahendusena, mis aitab korraga tuua ruumi valgust, tagada ventilatsiooni ning hoida energiakulud kontrolli all.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele