• 10.03.08, 13:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pooliku büroomaja vastu tuntakse kesist huvi

Pärnu mnt 158 kerkivast 12korruselisest ärimajast on broneeritud vaid kaks korrust, sest võimalikudüürnikud soovivad näha valmis hoonet.
"Huvi on rahulik, tahetakse ikka näha valmis hoonet enne,"vastab arendaja Estconde-E arendusjuht Marek Jürna aripaev-ee küsimusele.
Majanduse jahtumine ja büroopindade pakkumise kiire kasv on huvi uute büroopindade järgi vähendanud, mistõttuväga oluliseks peetaksearendajapoolset lisaväärtust: võimalust kaasa rääkida siselahenduses ja tasutaparkimiskohta.
Jürna sõnul nad büroomajas siseviimistlust lõpuni ei tee, et üürnik saaks selle ise valida. Parklakohad aga on tasulised, ühe auto eest tuleb maksta 600 krooni kuus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.25, 15:18
Optimus Systems: kuidas väike meeskond on kasvanud Eesti turvasektori liidriks
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele