7. märts 2008

Saue tegeleb Trigon PD projektiga edasi pärast maanteeameti otsust

AS Trigon Property Development (TPD) teatas, et vastavalt Saue vallavolikogu 28. veebruaril toimunud istungi protokollile, jätkatakse Gate Tallinna detailplaneeringu menetlemist pärast maanteeameti otsust Via Baltica kohta.

Maanteeamet peab kinnitama Tallinn-Pärnu-Ikla maantee (Via Baltica) Tallinna linna piirist kuni Kanamaa liiklussõlmeni asuva teelõigu tehnilise eelprojekti, teatas ettevõte börsile.

Samas volikogu protokollis on märgitud, et Gate Tallinna planeeringule on saadud kõik muud vajalikud kooskõlastused ning et peale tehnilise eelprojekti kinnitamist ei olemuid takistusi Gate Tallinna detailplaneeringu esitamiseks Saue vallavolikogule vastuvõtmiseks.

OÜ Chester Universal, kes on Gate Tallinna arendusala omanik, on valmis soovitud tehnilist eelprojekti (Via Baltica maantee teelõik Tallinna linna piirist kuni Kanama liiklussõlmeni) teostama ja finantseerima ning kinnitas, et töödega on juba ka alustatud. Sõltuvalt tehnilise eelprojekti lahenduste edenemisest, on TPD juhatuse hinnangul võimalik Gate Tallinna planeering esitada volikogule vastuvõtmiseks 3-6 kuu möödumisel, kuid lõplik otsus planeeringu vastuvõtmiseks ja võimalikud muudatused protsessis, on Saue vallavolikogu pädevuses.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688