• 28.02.08, 09:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riias osteti ligi 50 miljoni kroonine korter

2,13 miljoni latiga müüdudkorterit peetakse Läti kinnisvaraturul viimase aastarekordtehinguks, vahendas BizNews.lv.
Vene-lätlasest ärimees Igor Malõškovostis endale 2,13 miljoni latise (48 miljoni kroonise)korteri Riia kesklinnas asuvasse juugend stiilis majja. Ärimees ise ostu kohta kommentaare jagada ei soovinud.
"Ei kommenteeri. Kui meeldib siis ostan," sõnas ärimees lisades, et korteri ostmisel ei pööranud ta hinnale mingit tähelepanu. Ärimehe sõnul ei ole tegemist äri, vaid kunstiga.
Kinnisvarafirma Teikas nami esindaja sõnul maksis ostja ühe ruutmeetri eestseitse tuhat eurot. Uue omaniku arvates tõuseb korteri ruutmeetri hind paari aastaga 10 tuhande euroni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.05.25, 12:16
Praktiline ülevaade: kuidas valida õige looduskivi teedele ja terrasside
Erinevatest looduskividest on teede, platside ja terrasside sillutamiseks murtud ja lõigatud kive ning plaate juba aastatuhandeid. Ka tänapäeval on see kõige keskkonnasõbralikum, vastupidavaim ja kaunim lahendus koduaias ja linnaruumis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele