Hauster Kinnisvara müügijuht Mihkel Oiderma kirjutas Postimehes, et vaatamata sellele, et viimased ajad kinnisvaraturul on olnud arendajatele üsnagi keerulised, on madalseisust omamoodi ka kasu olnud. Nimelt on toimunud puhastumine ridade sees.
"Puhastumise all pean silmas seda, et paljude «pühapäevaarendajatega», kes on tekitanud peavalu sadadele kui mitte tuhandetele klientidele, on selleks korraks asi ühel pool. Nende jaks on otsas.
Kindlasti olete kuulnud lugusid sellest, kuidas inimestele on müüdud maju-kortereid, mille valmimisel on eksitud kõige elementaarsemate ehitusreeglite vastu. Mis seal salata, ka mina ise olen sattunud ühe sellise põlve otsas nikerdaja otsa. Korter asus kenas kohas ning arendajal jutt jooksis.
Kogemuse võrra rikkamana võin öelda, et ostes elamispinna respekteeritud arendusfirmalt, on kliendi elu hulga lihtsam. Esiteks on neil korralik ehitusjärelvale, mis tagab selle, et seina auku puurides ei puhuks tuul teile kipsipuru silma, et vannitoa põrandakalle oleks õige, jne.
Lõpetuseks võib öelda, et pisike mõõn kinnisvaraturul tuleb kasuks meile kõigile. Suhtugem sellesse kui meeldivasse parema tuleviku nimel tehtavasse suurpuhastusse," kirjutas Oiderma.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele