Põlissoomlasi esindava erakonna juhi Timo
Soini arvates tuleks Soomes rahvusliku julgeoleku huvides kinnisvara ja maa
müümine venelastele lõpetada.
Soini hinnangul võiks keelustada kinnisvara ja maa müük kõigile euroliitu mittekuuluvate riikide kodanikele, pidades eelkõige silmas Venemaad, vahendas Postimees.ee.
"Kui soomlased ei saa kusagil riigis kinnisvara ja maad osta, siis ei peaks nende riikide kodanikud seda ka Soomes saada teha. Üürida võiks saada, aga mitte osta," ütles Soini.
Äsja piirilinnas Imatras visiidil käinud poliitik väidab, et sarnase ostutempo jätkumise korral jäävad soomlastest kinnisvaraomanikud aastaks 2015 vähemusse.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.