• 22.02.08, 15:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soomes tõmmati ehituslubade arvu koomale

Soome statistikaameti andmetel anti mullu ehituslube välja vähem kui aasta tagasi.
Ehitusloa sai aasta jooksul umbes 33 000 uut hoonet ehk 8 protsenti vähem ehitisi kui 2006. aastal, kirjutas Helsingin Sanomat.
Samas kasvas ehituseks lubatava pinna suurus. Nimelt anti ehituslube üle 50 miljoni ruutmeetri jagu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 17:14
Kuressaare padelihallis summutab heli Ruukki akustiline lahendus
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele