• 11.02.08, 09:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ida-Virumaal järjest vähem tehinguid

Ober-Hausi andmetel on ostu-müügi tehingute arv Ida-Virumaal on vähenemas, keskmine tehingu hind stabiliseerumas ning müügipakkumiste arv juba 3-4 kuud oluliselt tõusnud.
Siit tulenevalt on pikenenud müügiperioodid. Raske on müüa kõrgema hinnaklassiga kinnisvara, kuna ostjal ei piisa omafinantseeringuks vahendeid, teatas kinnisvarafirma.
Ostja on üldiselt kaalutlev ja valiv, kes peab tähtsaks elamispinna kvaliteeti ja asukoha atraktiivsust. Oluline on infrastruktuuri väljaarendatus. Hoolega jälgitavaks kriteeriumiks on maja ehitusaasta, millest sõltub korterite planeering, suurus ja kommunikatsioonide seisukord. Jõhvi linnas on valminud kaks uusarendusega korterelamut, mille ruutmeetri hind jääb vahemikku 15 000-20 000 krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele