• 05.02.08, 13:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Leedu kinnisvarahinnad tõusid kuni 39 protsenti

Leedu kinnisvara agentuuride InReal ja Zia Valda Real Estate andmetel tõusid mullu kinnisvarahinnad kuni 39%, kirjutas BBN.
Kinnisvarafirma InReal andmetel tõusid mullukinnisvara hinnad Vilnuses 11% , Kaunases 39% ning sadamalinnas Klaipedas 30%.
Zia Valda Real Estate andmetel tõusid pealinnasuuselamutes korterite hinnad võrreldes 2006. aastaga keskmiselt 5 kuni 10% ning vanades majas 4-12%. Kaunases tõusid korterite hinnad 8-15% ning Klaipedas 5-15%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.08.25, 11:39
TalTechi uuring kinnitab: Airoboti niiskustagastusega soojusvaheti on Eesti kliimas kõige tõhusam
Eestis on aastaid püsinud arusaam, justkui plaatsoojusvahetid, eriti niiskustagastusega ehk ERV-tüüpi seadmed, ei sobi meie kliimasse. Levinud on hirm, et need külmuvad talvel ja ei ole energiatõhusad. See müüt pärineb ajast, mil turul levisid odavad ristvoolu vahetid, mille kasutegur oli madal ja automaatika olematu. Tänapäeval on see eelarvamus ajale jalgu jäänud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele