• 30.01.08, 18:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Domus Kinnisvara: käes on oma maja ehitamise aeg

Domus Kinnisvara peamaakler Maria-Kristina Sarapi sõnul jahtub kinnisvarabuumi lõppemisega ka ehitusturg, mis loob soodsad võimalused enda kodu ehitamise alustamiseks.
Vaba ehitustööjõu hulk on suurenenud, sest kõik vabad töökäed ei lähe piiri taha uut tööd otsima, vaid eelistavad terve pereelu nimel jääda kodu lähistele, vahendas Tarbija 24 Sarapit.
Ehitusmaterjalide hindade tõus ei saa enam jätkuda, sest nõudlus on langenud ja paljud materjalid pole oma suure massi või mõõtmete tõttu ka eksporditavad, nagu ehitusplokid ja betoon.
Seega näitavad paljud olulised komponendid ehituses languse suunda, ehituse omahind on alanenud ja väheneb prognoositavas tulevikus veelgi. Siit võib järeldada, et peagi on oma maja ehitamine odavam kui juba valmis maja ost.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.25, 15:18
Optimus Systems: kuidas väike meeskond on kasvanud Eesti turvasektori liidriks
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele