Pururikas ja mõjuvõimas Saudi Araabia šeik Ahmed Salem Bugshan huvitub raha paigutamisest Eesti majandusse, eelkõige Tallinna ja Narva kinnisvara¬turgudele.
Muu hulgas villib perekond kuningriigis Pepsit, müüb Nivea kosmeetikat, Bridgestone'i rehve ja Komatsu ehitustehnikat. Omab hulga kaubanduskeskusi, hotelle ja tööstusettevõtteid, kirjutas Eesti Ekspress.
Vähi ütleb, et on huvitatud investeeringute leidmisest Sillamäe sadamasse. Küsimusele, mis mulje šeik talle jättis, vastab Vähi, et talle jätavad kõik inimesed hea mulje, kes ei jäta halba muljet.
Lisaks eelpool toodud äridele on perel asja ka veel IT- ja mobiilsidefirmaga, pangaga, parfümeeriatööstusega, hiinlastega kahasse loodava naftakeemiavabrikuga ning kindlustus- ja sadamateenustega. Kinnisvarafondide kaudu on selle perekonna raha paigutatud Prantsusmaale, Saksamaale, Suurbritanniasse ja mujale. Bugshanidel on hotellid Londonis ja Pariisis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 11:36
Kaunis ja vastupidav: kuidas valida õige looduskivi sillutisele
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele