• 21.01.08, 17:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sedin: Lutheri kvartal saab veebruari lõpuks valmis

Tallinnas Lutheri kvartalit arendav Pjotr Sedin ütles aripaev.ee-le, et kvartal saab 29. veebruariks valmis.
Sedin ütles, et kolm trepikoda, mis pidid valmima novembri lõpuks, on valmis. „Projekti lõpptähtaeg on 29. veebruar ning selleks ajaks on kõik valmis,“ lisas ta.
„95 lepingut on veel vaja vormistada,“ rääkis Sedin. Arendaja sõnul peaks lepingute vormistamisega järgmise nädala jooksul ühele poole saama.
„Müügisoleva Lutheri kvartali nn masinasaali ühest osast saab parkla, mis on veebruari lõpuks valmis ning samuti remonditakse selleks ajaks hoone fassaad ära,“ rääkis Sedin.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele