Läti peaminister Ivars Godmanis ütles Läti Raadiole, et ärimeeste mõrvad on seotud probleemidega kinnisvaraturul, vahendas BizNews.lv.
Selle hinnanguga on päri ka suurem osa kinnisvaraarendajaid ning kinnisvaraeksperte.
„Praegu on ettevõtetel raske uusi projekte müüa. Suurettevõtted veel eitavad, et kannavad märkimisväärset kahju, kuid paljudele jõuab juba teadvusse, et kasum ei ole enam nii suur,“ märkis Godmanis.
Riia politsei prognoosis kinnisvaraga seotud ärimõrvu juba aasta tagasi. Kinnisvaraettevõtjad ise on füüsilist ohtu eitanud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.26, 14:29
Ridaelamu elanik eeldab korteriga võrreldes suuremat privaatsust
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele