• 09.01.08, 16:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kv.ee müüb 11 miljoniga koduks kohandatud vesiveskit

Kinnisvaraportaal kv.ee vahendusel on müügile pandud Tallinnast 45 km kaugusel Anija vallas asuv ajalooline Kaunissaare vesiveski, mille eest omanik küsib 11 miljonit krooni.
Veski on kohandatud eramuks. Kuulutus nimetab elamut unikaalseks Toscana stiilis villaks, mille arhitektuurilist eripära on püütud säilitada nii välisilmes kui ka viimistluses.
230 m² kivimaja ümberehitus valmis 2001. aastal. Majas on küll kivimüürid säilitatud algsel kujul, muu aga on uusehitis. VillaasubKehra linna lähedal Kaunissaare paisjärve kaldalning omanik müüberamu koos kogu selles oleva sisustusega.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele