Homoklubi Angel omanikfirma BDG juht Peeter
Rebane ostis Hiiumaal Emmaste vallas poolsaare tipu piirivalvehoone varemetega.
Mis sinna tuleb, pole teada.
Siseministeerium korraldas ülemöödunud nädalal endiste NSVLi piirivalverajatiste oksjoni, kirjutas SL Õhtuleht. Prožektorimaja ja vaatlustorniga 9600ruutmeetrise liivase Haldi nina alghind oli 255 000 krooni, esimesel pakkumisel osales 30 pakkujat, BDG kruvis hinna 1,61 miljonini.
"Ilmselt piiratakse lähitulevikus poolsaare tipp kõrge planguga, et homod saaksid seal rahus ja võõraste pilkude eest varjatult oma tegemisi teha," kahtlustab kohalike oludega kursis olija, kes kardab, et vallavalitsusest ja põliselanikest sõidetakse teerulliga üle.
Siseministeeriumi pressinõunik Kristina Kareva täpsustab, et kuna leping pole veel sõlmitud, on BDGd esialgu vara kinnistu omanikuks nimetada, kontraht sõlmitakse lähima kahe kuu jooksul.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.