AS Pindi Kinnisvara juhatuse
liigePeep Sooman ütles, et kui Maroko parimaks arendusprojektiks
kuulutamine on auga välja teenitud preemia siis on see tunnustuseks kogu
Eestile.
Kuigi Sooman tõdes, et ei ole ise nimetatud autasust varem kuulnud, võib siiski kinnisvararingkondades väga väärika autasuga tegemist olla.
Soomani sõnul ei ole tema ega paljud inimesed kursis Araabiamaade kinnisvarasse puutuvaga, ning seetõttu ei tea seda auhinda küll.
Veel rääkis Sooman, et kui tegemist ei ole nn ostetud auhinnaga nagu vahel alkoholi puhul on tähendatud, et ostad pääse messile ja siis pärjatakse sind konkreetse messi hõbeauhinnaga, tuleb Margus Reinsalu arendusprojekti Maroko parimaks tunnustamist kõrgelt hinnata.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.