Minu Vara OÜ juhatuse esimehena asus tööle
Jüri Kulbin, teatas firma.
Jüri Kulbin peab lähiaastatel ettevõtte peamiseks eesmärgiks haldusportfelli olulist suurendamist. “Ettevõtte eesmärgiks järgneval aastal on käibe kasv, mis sisuliselt tähendab uute klientide leidmist”. Peamisteks hoobadeks pean selle saavutamisel kvaliteetset teenindust, tugevat meeskonda ja õigeid juhtimisotsuseid.”
Enne kinnisvara korrashoiu sektorisse suundumist töötas Jüri Kulbin Kalev SPA Veekeskuse direktorina. Kulbin on lõpetanud Audentese Ülikooli rahvusvahelise ärijuhtimise eriala Bakalaureuse kraadiga.
OÜ Minu Vara on kinnisvarahaldus- ja hooldusfirma, mis pakub Tallinna ja Harjumaa korterelamutele kinnisvara korrashoiu teenuseid.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.