Enamuses Norra investoritele kuuluv Kawe Group ostis ärimeestelt Armin Kõomägi, Sven Mansberg, Indrek Prants, Guido Kundla jaMartin Petjärv Smarteni kinnistu.
OÜle Logistika Kinnisvara kuulub kinnistu Rae vallas Assakul, millel asub logistikakeskus suurusega 41 446 m². OÜ Logistika Kinnisvara omanikud on OÜ Trebicom (Armin Kõomägi), OÜ Relaxor (Sven Mansberg), OÜ Entacom (Indrek Prants) jaOÜ Raidmont (Guido Kundla, Martin Petjärv).
Logistikakeskuse ankurüürnikud on pikaajaliste üürilepingutega AS Smarten Logistics ja ETK logistikakeskus. Hoone esimene etapp valmis eelmisel aastal ning teine etapp, kus asub ETK logistikakeskus selle aasta suvel. Hoone on tänaseks päevaks välja üüritud.
Kawe Groupile kuuluvad büroohooned ja tööstuskinnisvara Tallinnas ning elamuarendusprojekt Riias. Tehingut finantseeris Nordea Pank. Tehingu summat teates märgitud ei olnud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.06.26, 13:29
Nutikad akusalvestid muudavad päikeseenergia taas tasuvaks
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.

Hetkel kuum

Tagasi Ehitusuudised esilehele