• 19.11.07, 10:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti Ehitus rajab Tartusse 70 miljoni eest ärihoone

AS Eesti Ehitus sõlmis OÜga Altio Invest lepingu tootmis- ja büroohoone ehituseks Vahi Tööstusparki Tartus.
Tööde lepinguline maksumus on 70 miljonit Eesti krooni (4,5 miljonit eurot), millele lisandub käibemaks. Ehitustööd teostatakse perioodil november 2007- juuni 2008, teatas firma börsile.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 13:09
LEDVANCE 10: kümne aastaga valgustusturul tipptegijate hulka
2016. aastal eraldati OSRAMist traditsiooniliste valgusallikate äri ning sündis uus kaubamärk LEDVANCE. Ettevõtte portfellis olid peamiselt tooted, mille tulevik Euroopas oli regulatsioonide tõttu sisuliselt ette määratud. Traditsioonilised valgusallikad sisaldasid keskkonnale ohtlikke aineid ja nende energiatõhusus jäi uutele nõuetele jalgu. Algas globaalne LED-teholoogiale üleminek.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele