Arco Vara lõi Sofias kopa maasse

Arco Vara alustas pidulikult Sofia
keskusesse rajatava 313 miljonit krooni maksva Boulevard Residence elamu- ja
ärihoone ehitust.

24 830 ruutmeetri suuruses hoonesvalmib 112 korterit ning esimesele kahele korrusele äripinnad. Boulevard Residence paikneb Sofia keskuses, Madrid Boulevardil ning hoonesse on kavandatud ka maa-alune, 164 kohaga parkimisala, teatas firma.

2009.aasta sügisel valmiva hoone arendajaks on Arco Vara arendusdivisjoni Bulgaaria üksus Arco Invest EOOD ning I etapi ehitajaks valitud Bulgaaria ehitusettevõtte GBS-Sofia Jsc. (Glavbolgarstroy). Projekti eeldatav koguinvesteering on 20 miljonit eurot ehk 313 miljonit krooni.

Boulevard Residence korterite keskmine hinnatase on 1600 EUR/m2 (25 000 Kr/m2)ning müügitegevus algab 2008. a alguses, kuid juba täna tegeldakse huviliste registreerimisega.

Arco Vara alustas Bulgaarias tegevust 2006.aasta suvel ning on täna piirkonnas aktiivselt esindatud nii teenindus –kui ka arendusüksusega. Meeskonnas on kokku 41 inimest. Käesoleva aasta suvel sõlmiti lepingud kahe arendusprojekti teostamiseks Sofias, millest esimesel, Boulevard Residence´il on ehitustegevus alanud. Ehitustegevuse alustamist oli pidulikult sisse pühitsemas delegatsioon Arco Vara nõukogu ning juhatuse esindajate näol ning lisaks osalesid üritusel mitmed partnerid nii ehitaja, arendaja kui teenindusüksuse poolt.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed