Süda Maja finantsjuhiks sai Sampo suhtehaldur

Alates tänasest asub Süda Maja
finantsjuhina tööle Arti Albert, kes varem töötas Sampo Panga äripanganduse
suhtehaldurina.

„Tänases turusituatsioonis pakub kinnisvaraarendusettevõttega liitumine kindlasti huvitavaid väljakutseid,“ ütles Süda Maja uus finantsjuht Arti Albert. „Kui panganduses on olukord suhteliselt stabiilne, siis tänane kinnisvaraturg on kiiresti muutuv. Turu praegune rahunemine on kinnisvaraturule hädavajalik, ent uus aktiviseerumine on vaid aja küsimus.“

Süda Maja juhataja Veiko Murruste leiab, et on kohale leidnud sobiva inimese, kuna kinnisvaraturul on vaja välja tulla järjest uute lahendustega. „Klientide teenindamine kinnisvaraturul liigub aina enam äripanganduse turu suunas, kus klientidele töötatakse välja täpselt kliendi spetsiifikale vastavad paindlikud lahendused,“ ütles ta.

Arti Albert on õppinud Tartu ülikoolis majandust. 2003.–2004. aastani töötas ta välisministeeriumis majandusatašeena, 2004.–2007. aastani oli Albert Sampo Panga äripanganduse suhtehaldur.

Süda Maja on 1999. aastal asutatud ettevõte, mille põhitegevusteks on kinnisvara arendamine ja haldamine. Süda Maja põhineb 100% Eesti investorite kapitalil.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed