Tallinnas Lutheri kvartalit arendav Pjotr
Sedin ütles täna aripaev.ee-le, et on uute korterite müügitulemustega rahul.
„Müüdud on 132 korterist 90. Seega võiks müügiga rahul olla,“ ütles Sedin, kinnitades, et projekt on ilusasti graafikus ja kogu töö saab valmis järgmise aasta veebruari lõpus.
Septembri keskel ütles kinnisvaraarendaja, et kahe kuu pärast on kõik tööd lõpetatud, praegu aga sõnas mees, et novembriks pidid valmis saama esimesed trepikojad.
Aprilli seisuga oli Lutheri kvartalist müüdud 59 korterit.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Ehitus- ja geotehnilistes projektides seisavad insenerid sageli silmitsi pinnastega, mis ei vasta eeldatud kandvuse ja stabiilsuse nõuetele. Üheks tõhusaks ja maailmas väga laialdaselt kasutatavaks pinnaseparandusmeetodiks on killustiksammaste rajamine. See tehnoloogia võimaldab oluliselt parandada pinnase mehaanilisi omadusi ulatuslike väljakaevamisteta või kiirendada konstruktsioonide alla jääva pinnaste tihenemist.