Üürihinnad on võrreldes aasta algusega
tõusnud 20% ja hinnad tõusevad edasi, avaldas Uus Maa töötaja Annika Jakobson
just praegu toimuval pressikonverentsil.
Büroopindade üürihindades esialgu langust ette ei näe, lisas ta. Paljudel ehitatavatel büroohoonetel on pool pinnast juba broneeritud. Oodata on isegi 5% büroopindade üürihinna tõusu.
Tallinna äärelinnas algab A-klassi büroopinna üürihind 160 kroonist ruutmeetri kohta. Südalinnas A+ klassi büroopinda leida ei ole, kuna vabanevad büroopinnad lähevad reeglina hoonetes kontorieid laiendavatele rentnikele.
Seotud lood
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.